|
|
|
Spillet
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Lør. d. 4. maj • Pulje 72
Vestergadeanlægget
Lysbanen C1
|
|
Vestergadeanlægget
Lysbanen C1
|
|
|
Spillet
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 12
Spektrum Odder
Bane 8 - 7-mands
|
|
Spektrum Odder
Bane 8 - 7-mands
|
|
|
Spillet
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 12
Spektrum Odder
Bane 8 - 7-mands
|
|
Spektrum Odder
Bane 8 - 7-mands
|
|
|
Spillet
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 12
Spektrum Odder
Bane 8 - 7-mands
|
|
Spektrum Odder
Bane 8 - 7-mands
|
|
|
Spillet
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 53
v/ Solbjergskolens Idrætshal
|
|
v/ Solbjergskolens Idrætshal
|
|
|
Spillet
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Lør. d. 4. maj • Pulje 136
Aabyhøj Stadion
Kunstgræs A
|
|
Aabyhøj Stadion
Kunstgræs A
|
|
|
Spillet
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 12
Spektrum Odder
Bane 8 - 7-mands
|
|
Spektrum Odder
Bane 8 - 7-mands
|
|
|
Spillet
U9 Drenge B2 (2015) 5:5 - Lør. d. 4. maj • Pulje 87
Lund Stadion
Bane 12 - kunstbane
|
|
Lund Stadion
Bane 12 - kunstbane
|
|
|
Spillet
U9 Piger B1 (2015) 5:5 - Lør. d. 4. maj • Pulje 232
|
|
|
|
|
Spillet
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 53
v/ Solbjergskolens Idrætshal
|
|
v/ Solbjergskolens Idrætshal
|
|
|
Spillet
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Lør. d. 4. maj • Pulje 25
|
|
|
|
|
Spillet
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 12
Spektrum Odder
Bane 8 - 7-mands
|
|
Spektrum Odder
Bane 8 - 7-mands
|
|
|
Spillet
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 12
Spektrum Odder
Bane 8 - 7-mands
|
|
Spektrum Odder
Bane 8 - 7-mands
|
|
|
Spillet
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Lør. d. 4. maj • Pulje 136
Aabyhøj Stadion
Kunstgræs A
|
|
Aabyhøj Stadion
Kunstgræs A
|
|
|
Spillet
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 12
Spektrum Odder
Bane 8 - 7-mands
|
|
Spektrum Odder
Bane 8 - 7-mands
|
|
|
Spillet
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 12
Spektrum Odder
Bane 8 - 7-mands
|
|
Spektrum Odder
Bane 8 - 7-mands
|
|
|
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 337
Bredballe Kunstgræsbane
Kunst-11
|
|
Bredballe Kunstgræsbane
Kunst-11
|
|
|
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil • Pulje 2
Marienlystcentret
Bane 1 - Opvisningen
|
|
Marienlystcentret
Bane 1 - Opvisningen
|
|
|
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj • Pulje 163
Jacobsen Plus - Arena
Græsbane 5
|
|
Jacobsen Plus - Arena
Græsbane 5
|
|
|
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Søn. d. 5. maj • Pulje 38
|
|
|
|
|
U9 Drenge A (2015) 5:5 -Søn. d. 5. maj • Pulje 64
JPI Park (Freja)
JPI Park Bane 7
|
|
JPI Park (Freja)
JPI Park Bane 7
|
|
|
U12 Drenge C1 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 45
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
|
|
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 640
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
Meny Harlev Stadion
|
|
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
Meny Harlev Stadion
|
|
|
U9 Drenge C1(2015) 5:5 - Søn. d. 5. maj • Pulje 101
Spektrum Odder
Bane 5 - Kunstgræsbane
|
|
Spektrum Odder
Bane 5 - Kunstgræsbane
|
|
|
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj • Pulje 120
|
|
|
|
|
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 963
|
|
|
|
|
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 263
|
|
|
|
|
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 488
|
|
|
|
|
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 873
|
|
|
|
|
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 • Kreds 10
|
|
|
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 82
|
|
|
|
|
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 527
Fælleden kunstgræsbane
Fælleden kunstgræsbane
|
|
Fælleden kunstgræsbane
Fælleden kunstgræsbane
|
|
|
K+29 7:7 - Forår 2024 • Pulje 341
|
|
|
|
|
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 • Pulje 2
|
|
|
|
|
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 • Pulje 2
|
|
|
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 151
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
|
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 540
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Normal Arena (11 mands)
|
|
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Normal Arena (11 mands)
|
|
|
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 963
|
|
|
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 20
AGF's anlæg - Fredensvang
|
|
AGF's anlæg - Fredensvang
|
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 82
|
|
|
|
|
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 457
Lyshøjskolen
Bane 3 Opvisningsbanen
|
|
Lyshøjskolen
Bane 3 Opvisningsbanen
|
|
|
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 337
|
|
|
|
|
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 640
|
|
|
|
|
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 325
|
|
|
|
|
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 527
|
|
|
|
|
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 • Kreds 18
|
|
|
|
|
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 • Pulje 145
Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
|
|
Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
|
|
|
M+32 7:7 - Forår 2024 • Pulje 151
|
|
|
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 20
Koncenton Park (ASA græsbaner)
Kunst 1
|
|
Koncenton Park (ASA græsbaner)
Kunst 1
|
|
|
Gjensidige Kvindepokalen 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil • Pulje 2
|
|
|
|
|
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 • Pulje 2
BAUHAUS Park - Hældager
Græs-1
|
|
BAUHAUS Park - Hældager
Græs-1
|
|
|
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 727
|
|
|
|
|
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 873
Volkswagen Park Græs
11 mands græsbane
|
|
Volkswagen Park Græs
11 mands græsbane
|
|
|
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 • Kreds 10
Sparekassen Danmark Park (Galten)
|
|
Sparekassen Danmark Park (Galten)
|
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 20
|
|
|
|
|
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 12
|
|
|
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 151
JPI Park (Freja)
JPI Park Opvisningsbane
|
|
JPI Park (Freja)
JPI Park Opvisningsbane
|
|
|
U11 Piger B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 66
Vestergadeanlægget
Kampbanen A1
|
|
Vestergadeanlægget
Kampbanen A1
|
|
|
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 2
|
|
|
|
|
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 20
|
|
|
|
|
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 641
Vestergadeanlægget
Vestergadeanlægget - Følabanen
|
|
Vestergadeanlægget
Vestergadeanlægget - Følabanen
|
|
|
U12 Drenge A2 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 31
Autocentralen Park (Kolding Stadion)
Bane 1
|
|
Autocentralen Park (Kolding Stadion)
Bane 1
|
|
|
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 263
|
|
|
|
|
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 488
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
|
M+32 7:7 - Forår 2024 • Pulje 151
|
|
|
|
|
K+29 7:7 - Forår 2024 • Pulje 341
|
|
|
|
|
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 • Pulje 145
|
|
|
|
|
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 • Kreds 18
AGF's anlæg - Fredensvang
|
|
AGF's anlæg - Fredensvang
|
|
|
U12 Piger B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 77
|
|
|
|
|
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 • Pulje 2
|
|
|
|
|
|
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 873
|
|
|
|
|
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil • Pulje 2
|
|
|
|
|
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 727
|
|
|
|
|
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 • Pulje 750
|
|
|
|
|
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 640
|
|
|
|
|
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 457
|
|
|
|
|
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 641
|
|
|
|
|
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 540
|
|
|
|
|
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 • Pulje 145
Statsfængslet Østjylland Enner
|
|
Statsfængslet Østjylland Enner
|
|
|
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 263
|
|
|
|
|
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 337
|
|
|
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 82
|
|
|
|
|
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 527
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
|
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 • Kreds 10
|
|
|
|
|
U12 Drenge B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 41
|
|
|
|
|
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 640
|
|
|
|
|
U12 Drenge C1 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 45
|
|
|
|
|
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 • Pulje 2
Koncenton Park (ASA græsbaner)
|
|
Koncenton Park (ASA græsbaner)
|
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 151
Egebjerghallen
Bane 1 - 11-mands
|
|
Egebjerghallen
Bane 1 - 11-mands
|
|
|
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 20
v/ Solbjergskolens Idrætshal
|
|
v/ Solbjergskolens Idrætshal
|
|
|
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 873
|
|
|
|
|
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 540
|
|
|
|
|
U12 Piger B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 77
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
|
|
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
|
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 82
|
|
|
|
|
M+32 7:7 - Forår 2024 • Pulje 151
|
|
|
|
|
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 488
|
|
|
|
|
K+29 7:7 - Forår 2024 • Pulje 341
|
|
|
|
|
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 • Kreds 10
Christiansbjerg Idrætsanlæg
|
|
Christiansbjerg Idrætsanlæg
|
|
|
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 • Kreds 18
|
|
|
|
|
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 • Pulje 145
Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
|
|
Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
|
|
|
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 • Pulje 750
Simon Kjær Park (kunstgræs)
|
|
Simon Kjær Park (kunstgræs)
|
|
|
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 963
RMS Park Romalt
RMS Park Romalt
|
|
RMS Park Romalt
RMS Park Romalt
|
|
|
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 641
|
|
|
|
|
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil • Pulje 2
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 82
|
|
|
|
|
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 727
Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 1
Kunst 2
|
|
Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 1
Kunst 2
|
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 151
|
|
|
|
|
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 457
|
|
|
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 20
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
3 (kunst)
|
|
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
3 (kunst)
|
|
|
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 325
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
|
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 263
Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2
Kunst 2
|
|
Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2
Kunst 2
|
|
|
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 12
|
|
|
|
|
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 30
|
|
|
|
|
U12 Drenge B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 41
|
|
|
|
|
U11 Piger B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 66
Sparekassen Danmark Park (Galten)
|
|
Sparekassen Danmark Park (Galten)
|
|
|
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 2
Vestergadeanlægget
Kampbanen A1
|
|
Vestergadeanlægget
Kampbanen A1
|
|
|
U12 Drenge A2 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 31
|
|
|
|
|
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 • Pulje 2
|
|
|
|
|
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 20
|
|
|